Charakteristika ženy podľa znamenia: ste očarujúca a flexibilná, alebo vždy viete, čo chcete?

Dračice, karieristky, intelektuálky či bohyne sexu. Možno ste nevedeli, že aj vaše znamenie zverokruhu vás predurčuje vynikať v niektorých ženských vlastnostiach viac, v iných menej. Čo je teda typické pre Strelkyne a čo napríklad pre Levice?

Charakteristika ženy podľa znamenia: ste očarujúca a flexibilná, alebo vždy viete, čo chcete?
(zdroj: unsplash.com)

Vodnár a Kozorožec nie sú tým, čím sa na prvý pohľad zdajú

Ženy Baranky majú eso v rukáve – vynikajú totiž svojou krásou. Vedia tiež, ako to využiť vo svoj prospech a nikdy sa nechcú nudiť, milujú nové výzvy. Najradšej pracujú na vedúcich pozíciách a aj v láske musia pociťovať iskru a spaľujúcu vášeň. Narozdiel od nich sú ženy Ryby nežnejšie – sú ochotné vždy pomôcť a pochopiť a vyzerá to tak, akoby žili len pre svojich blízkych. Nemajú problém zo dňa na deň zmeniť svoj životný štýl, práve vďaka svojej dobrodružnej povahe. Zamilovávajú sa často a ešte častejšie do úplne odlišných typov a sú nevypočítateľné – unáša ich skôr sexuálna túžba, než záujem o vzťah. Oproti tomu žena Vodnárka si rada spríjemní život všetkým, čo je vľúdne a príjemné. Je veľmi spoločenská, vždy musí niečo robiť alebo vymýšľať a je veľmi inteligentná. Tým, ktorí ju nepoznajú, sa môže zdať odmeraná a namyslená, ale v skutočnosti má v sebe hlbokú túžbu po láske a priateľstve, preto sa obklopuje ľuďmi, na ktorých sa dá spoľahnúť. Aj sex je pre ňu najkrajší, keď je spojený s nehou a ohľaduplnosťou. O trochu skôr narodené ženy v znamení Kozorožca sa dávajú spoznať iba postupne. Sú spoľahlivé a dobré priateľky, hoci pôsobia chladným a drsným dojmom. Opovrhuje totiž slabosťou a od ostatných očakáva rovnakú silu, akú má ona sama. V milostných momentoch sa dokáže obísť bez predohry, romantika a sviečky jej nič nehovoria. Necháva sa vtedy ovládať iba telom a nerozmýšľa, čo robí inak stále.

Dvojtvárne Škorpiónky

Strelkyne sú vždy v pohybe, majú to aj v podstate svojho znamenia. Sú bystré a ostražité a tiež u nich platí, čo na srdci, to na jazyku. Majú zmysel pre humor a nákazlivý smiech, preto sa bez problémov zoznamujú s novými ľuďmi. Mužov dokážu dokonale zmiasť – keď sa však zamilujú, partnerovi sa úplne odovzdajú. Medzi ženami Škorpiónkami nájdeme rovno dva typy: jeden sú ženy, ktoré si potrpia na obliekanie, líčenie a výzor, druhý zasa presný opak. Spoločné však majú to, že vždy vedia, čo chcú a pri hodnotení druhých bývajú často veľmi kritické. V ich spoločnosti sa však ostatní cítia dobre, pretože pôsobia dojmom, že sa im dá otvoriť srdce. Tak, ako priateľstvo, aj lásku berú veľmi vážne, no ich milostné dobrodružstvá sprevádzajú chvíle šťastia, aj zúfalstva. Asi najväčšie zvodkyne sú ženy narodené v znamení Váh. Pôsobia vznešene, sebaisto až chladne a potrpia si na poriadok a čistotu. Majú jemné estetické cítenie, preto priťahujú mužov z umeleckého prostredia a takých, ktorí sú vnímaví. Ak s ňou potom chcú vyjsť, musia ju chváliť, obdivovať a robiť to, čo chce. Panny bývajú verné, elegantné a spôsobné. Preto bývajú aj zdržanlivé a podvedome dávajú najavo, s kým sa pustia do reči a s kým nie. Je síce vždy ochotná pomôcť, svoje problémy si ale najradšej rieši sama. K sexu má prirodzený a zdravý vzťah, ale jednorázovky a rýchlovky veľmi neuznáva.

Láska ako ideál, aj experiment

Levice majú svoju charakteristiku už v zvierati, ktoré ich znamenie reprezentuje: sú vždy perfektne upravené a svojím zjavom vzbudzujú pozornosť všade, kam prídu. Ak sa rozhodne pre nejakého muža, žiadna jej konkurentka nemá šancu, stačí, keď jej muž prejaví uznanie a obdiv. Lásku si väčšinou idealizuje a je ňou potom sklamaná, ale dokáže sa milovať doslova kdekoľvek. Ženám v znamení Raka sa tiež ťažko odoláva – sú veľmi obľúbené a sympatické. Rovnako sú otvorené v komunikácii a neustále hľadajú nové a zaujímavé veci. Nie sú to karieristky, túžia skôr po práci, kde by zavládol súlad s ich citovým životom. Nikdy ale neurobia samé prvý krok do spálne – túžia po láske, ktorá ponúka viac, než len čistý a holý sex. Znamenie Blíženci majú rozkošné, no záhadné ženy, ktoré sa dokážu spriateliť s kýmkoľvek cudzím aj za pár sekúnd. Sú veľmi inteligentné a náladové, ťažkosti im spôsobuje sústrediť sa na nejakú úlohu, preto majú radšej prácu, kde sa môže prejaviť ich kreativita a nezávislosť. V sexe im nevadí ani trocha agresivity či experimentu, preto v mladosti často striedajú partnerov. Žena v znamení Býka je zasa srdečná, zmyselná a temperamentná. Potrpí si aj na luxus a niekedy žije nad svoje pomery, no je aj veľmi priateľská, čo občas ľudia zneužívajú. Láska je pre ňu veľmi dôležitá – dokáže dokonale zvádzať a magicky priťahuje opačné pohlavie. Pre svoju citlivosť však veľakrát zabúda používať rozum a zažíva mnohé sklamania.

Next Post

Viete, čo je diagnózou 21. storočia? Citlivá pleť!

So nov 19 , 2022
V posledných rokoch sa u väčšiny žien vyskytuje niektorý z typov citlivej pleti. Horšie je, že máloktorá z týchto žien to aj vie. Ak máte citlivú pleť, musíte jej venovať starostlivosť, ktorú potrebuje – ak sa jej takejto starostlivosti nedostáva, môžete sa dopracovať až k jej ochoreniu. Pre citlivú pleť […]
Viete, čo je diagnózou 21. storočia? Citlivá pleť!

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!