Aká technika je najideálnejšia na holenie nôh?

Kedysi sa chĺpky na nohách až tak neriešili a ani u žien sa absolútne neriešilo, či majú alebo nemajú oholené nohy. No doba sa zmenila a sú medzi nami aj také ženy, ktoré si holia nohy každý jeden deň. Každá z nás si rovnako obľúbila tú vlastnú techniku holenia nôh a moc sa nám nechce skúšať nové veci, veď čo ak to nebude fungovať? V dnešnom článku vám ukážeme, že máte možností viac a je dobré skúšať nové veci, hlavne ak vám pomôžu s tým, že si budete môcť odstraňovať chĺpky z nôh menej často. 

Aká technika je najideálnejšia na holenie nôh? (Foto: pixabay.com)

Najlacnejším spôsobom holenia sú jednoznačne žiletky, o tom niet pochýb. No záleží, či to beriete len z toho aktuálneho hľadiska alebo dlhodobého, v tom prípade sa to môže líšiť, no k tomu sa vrátime neskôr. Oveľa ekologickejšou formou holenia než sú žiletky sú epilátory, depilátory a elektrické holiace strojčeky. Aj keď to môže byť na začiaku vyššia investícia, tak keby ste si spočítali, koľko žiletiek ste už za život minuli, určite by to bolo menej ako epilátor.

Ak sa chcete zbaviť holenia natrvalo, tak aj na toto sa dá vyriešiť. Riešením je napríklad foto epilácia, chemická epilácia, elektroepilácia alebo epilácia voskom. Tieto procedúry treba pravidelne opakovať, ak chcete vidieť výsledky a chĺpkov sa naozaj zbaviť. Na druhej strane treba rátať aj s tým, že za tento spôsob odstraňovania chĺpkov si poriadne priplatíte.

Next Post

Muži chcú análny sex. Čo ich na tom láka?

Po feb 15 , 2021
Mnoho heterosexuálnych mužov chce aspoň raz v živote vyskúšať análny sex na svojej partnerke, ktorú miluje. Prečo? Nie sú za tým žiadne túžby po homosexuálnom kontakte ani zvrátenosti. Je to vlastne len pôžitok, ktorý si muži chcú dopriať so ženou ich života. Hrajú sa Keď sú chlapci malí, na pieskovisku […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!