Trendy na rok 2021 – čo by vo vašom interiéri nemalo chýbať?

Móda sa neustále mení, nech už sa to týka oblečenia, doplnkov, topánok alebo napríklad aj interiérového dizajnu. Samozrejme, nemusíte každý rok svoj domov prispôsobovať tomu, čo je aktuálne trendy, no pár prvkami alebo dekoráciami sa môžete inšpirovať. V dnešnom článku máme pre vás pár trendov, ktoré sa vo svete interiérového dizajnu objavili na rok 2021.

Trendy na rok 2021 – čo by vo vašom interiéri nemalo chýbať? (Foto: unsplash.com)

Zbytočné veci sú out

Pamätáte si na tie časy, keď sme zbierali rôzne súpravy riadu, sošky, sviečky alebo iné zbytočnosti, ktoré sme nakoniec ani nikdy nepoužili? Doba sa mení a dizajnéri odporúčajú, aby ste sa takýmto chybám radšej vyhli. Každá jedna vec, ktorú v domácnosti máte, by mala mať nejaký účel alebo sentimentálnu hodnotu. Samozrejme, pre každého je to niečo iné, takže sa nedá presne povedať, čomu konkrétne sa vyhnúť. Určite sa ale nezahlcujte zbytočnosťami a uvoľnite miesto veciam, ktoré majú naozaj zmysel.

Viac farieb

V tomto prichádza trošku zmena. Ak si spomeniete, čo bolo IN v posledných rokoch, tak to boli práve studené farby, ostré tvary a z farieb ľudia najčastejšie preferovali sivú, bielu, hnedú alebo krémovú. Interiér vyzeral naozaj štýlovo, no miestami pôsobil skôr sterilne alebo až príliš neútulne. Do kurzu sa opäť vracajú farby a vzory. Oranžové záclony, dúhový koberec alebo tapety s bodkami. Ak si vyberiete jeden z týchto prvkov, interiér bude stále vyzerať moderne, no zároveň útulne a nebude ako každý iný. 

Hľadajte retro nábytok a doplnky 

Nábytok nie je najlacnejší. Samozrejme, nájdete aj lacné kúsky za pár desiatok eur, no to sa odrazí na kvalite a životnosti tohto kúsku. Keď už si chcete nájsť niečo lepšie, poriadne si za to priplatíte. Ak si nechcete vybrať ani jednu z týchto možností, tak vám pridávame ďalšiu – hľadajte retro nábytok a doplnky. Kúsky, ktoré majú už desiatky rokov bývajú na tom s kvalitou naozaj vysoko. A keďže sa retro štýl opäť vracia, tak to môžete naplno využiť. 

Trendy na rok 2021 – čo by vo vašom interiéri nemalo chýbať? (Foto: unsplash.com)

Next Post

Ako sa zbaviť pigmentových škvŕn na pleti

Ut 29 júna , 2021
Pigmentové škvrny sú problémom mnohých žien. Často nevedia, ako ich zakryť alebo ako s nimi bojovať. Nemusíte sa báť, že by vám už nikdy nezmizli. V dnešnom článku sa dočítate, ako proti pigmentovým škvrnám bojovať a čo na to naozaj zaberá. Tieto tipy nemusíte použiť len pri pigmentových škvrnách na […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!