Ako správne používať parfum a triky na predĺženie jeho výdrže

Našli ste si už ten ideálny parfum na každodenné používanie? Ak nie, prečítajte si o najlepších parfumoch pre ženy. Ak áno, tak sa môžete pustiť do čítania tohto článku. Prezradíme vám, ako by sa mal správne používať parfum, kde by sa mal nanášať a čo robiť, aby ste predĺžili jeho výdrž.

Ako správne používať parfum a triky na predĺženie jeho výdrže (Foto: unsplash.com)

Na ktoré miesta aplikovať parfum

Viete podľa čoho by ste mali vybrať miesta na aplikovanie parfumu? Parfum totiž potrebuje na svoje rozvinutie teplo. Preto by sa mal aplikovať na miesta, ktoré sú najviac prekrvené a nazývajú sa aj termobody. K týmto bodom patria:

  • zápästia
  • krk
  • dekolt
  • oblasť za ušami
  • spánky

Parfum by ste mali nanášať tesne predtým, ako sa oblečiete. Najlepšie sa vôňa rozvinie po kúpeli. Za ako dlho treba aplikáciu zopakovať? Ideálne po niekoľkých hodinách, no záleží aj od ročného obdobia či hydratácie pokožky. Ako prvé pri výbere zvoľte len tie najlepšie dámske parfémy.

Parfum na oblečení

Istotou, ako parfum vydrží najdlhšie, je aplikácia na pokožku. No ani určité druhy oblečenia nemajú problém vôňu udržať dlhší čas. Ideálne, ak je daný kúsok z prírodných materiálov – bavlna, ľan, hodváb, vlna. Vôňa sa na ňom môže držať až do ďalšieho prania. Určite by ste nemali riskovať intenzívnu vôňu na jemné hodvábne oblečenie. Mohli by na ňom zostať nepekné škvrny alebo ho dokonca úplne zničiť.

Ako podporiť výdrž vône

Ako podporiť vytrvalosť vašej obľúbenej vône? Ideálne je, ak pred jeho nanesením aplikujete na termobody neutrálny mastný krém. Vytrvalosť vône si dokážete zaistiť aj používaním viacerých kozmetických výrobkov z rovnakého radu, s rovnakou vôňou a zhodnými zložkami. Docielite tak efektívne vrstvenie vône. Pri kúpe produktov z jednej kozmetickej rady môžete využiť Elnino zľavový kód, ale aj ďalšie kupóny a zľavy k nákupu. 

Next Post

Charakteristika ženy podľa znamenia: ste očarujúca a flexibilná, alebo vždy viete, čo chcete?

Pi 15 júla , 2022
Dračice, karieristky, intelektuálky či bohyne sexu. Možno ste nevedeli, že aj vaše znamenie zverokruhu vás predurčuje vynikať v niektorých ženských vlastnostiach viac, v iných menej. Čo je teda typické pre Strelkyne a čo napríklad pre Levice? Vodnár a Kozorožec nie sú tým, čím sa na prvý pohľad zdajú Ženy Baranky […]
Charakteristika ženy podľa znamenia: ste očarujúca a flexibilná, alebo vždy viete, čo chcete?

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!