Prečo nenosiť podprsenky? Tieto dôvody vás presvedčia

Mnoho žien čaká na tú chvíľu, kedy príde po práci konečne domov a môže si vyzliecť svoju podprsenku. Počas dňa často sťahuje, tlačí, je nepohodlná a keď príde leto, podprsenka má ďalšie negatívum – nepríjemné potenie. Nebolo by príjemnejšie, keby ste si podprsenku ráno vôbec neobliekli? Myslíte si, že vaše prsia budú atraktívnejšie v podprsenke? Nie je to tak úplne pravda. Dokonca vám prezradíme hneď niekoľko dôvodov, kvôli ktorým by ste mohli dať svojim prsiam slobodu.

1. Bez podprsenky budú mať vaše prsia krajší tvar

Nie, nevymyslelo si to len tak niekoľko žien. Francúzska štúdia dokázala, že keď necháte svojim prsiam voľnosť bez podprsenky, vašou odmenou za to budú pevnejšie a lepšie tvarované prsia.

2. Vaše prsia budú zdravšie

Niektoré ženy si nevyberú správnu veľkosť podprsenky a to môže spôsobiť sťažené dýchanie. Hlavne v lete to môže byť naozaj dosť nepríjemné. V letných mesiacoch nám okrem sťaženého dýchania môže prekážať aj nadmerné potenie, ktoré môže spôsobiť rôzne kožné vyrážky. Ak odložíte podprsenku, zlepší sa vám tiež prietok krvi. Ak vás prvé dva body vás nepresvedčili, nech sa páči tretí.

3. Vaše prsia budú väčšie

Vďaka tomu, že prestanete nosiť podprsenku sa vaše prsné svaly budú spevňovať a prsia vám môžu narásť až o jedno číslo! Spevnením prsných svalov budú vaše prsia položené vyššie a budú určite pevnejšie.

4. Budete sa cítiť komfortnejšie

Predstavte si, aké by to bolo celý deň byť na ostro. Žiadne sťahovanie, žiadne prehnané potenie. Väčšina žien podprsenku nosí len na verejnosti, avšak ak patríte medzi ženy, ktoré nosia podprsenku aj v noci, mali by ste to zvážiť. Spánok bez podprsenky je kvalitnejší. Francúzska štúdia dokázala, že spánok bez podprsenky je kvalitnejší.

5. Zlepší sa vám cirkulácia krvi

Lepšia cirkulácia vám zabezpečí lepšiu náladu a taktiež viac energie.

Foto: unsplash.com

Next Post

Význam mena Sofia - toto všetko by ste o ňom mali vedieť

Pi 3 júla , 2020
Pôvod ženského mena Sofia pochádza z Grécka. Ženské meno Sofia a jeho slovenský ekvivalent Žofia má grécky pôvod a jeho význam je „múdrosť“. Nositeľky tohto na Slovensku menej rozšíreného mena oslavujú meniny 15. mája. Emotívnosť týchto žien je podpriemerná, čo im pridáva zamyslený výraz. Sú objektívne a veľmi vnímavé. V […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!