Muži chcú análny sex. Čo ich na tom láka?

Mnoho heterosexuálnych mužov chce aspoň raz v živote vyskúšať análny sex na svojej partnerke, ktorú miluje. Prečo? Nie sú za tým žiadne túžby po homosexuálnom kontakte ani zvrátenosti. Je to vlastne len pôžitok, ktorý si muži chcú dopriať so ženou ich života.

Hrajú sa

Keď sú chlapci malí, na pieskovisku sa hrajú kto ďalej dociká, kto má viac formičiek a podobne. V dospelosti sa hrajú hru na väčšie autá, lepšie oblečenie a samozrejme aj na to, kto čo so ženou dokáže. Orálny sex sa už neráta ako dobrodružstvo, pretože v súčastnosti je už bežnou súčasťou spální. Análny sex je však čerešničkou na torte, ktorou sa muži môžu pochváliť pred tými ostatnými, ktorí nedobyli toto územie na svojej polovičke.

Okorenenie sexu

Jednou z najerotickejších súčasti žien je práve ženský zadok a preto sa mužom tak veľmi páči byť s ním ešte v intímnejšom kontakte. Nejde o to, že by chceli análnym sexom nahradiť ten klasický, berú to skôr ako jednu z možností, ako si sex ešte viac okoreniť. Chcú dospieť k pozitívnej a vášnivej zmene, preto sa k nemu radi prikláňajú.

Nenapodobiteľné zovretie

Análny sex si užijú hlavne muži, ktorý majú svoju mužnosť o niečo menšiu. Konečník penis zovrie vážne pevne a tak si muži raz za čas doprajú poriadny uchop. Vtedy si to dokonalé užívajú až do konca. Výhodou je, že ak muži neustriehnu vyvrcholenie, tak pri análnom sexe nehrozí žiadne tehotenstvo, čo sa pri orálnom sexe povedať nemôže. Takže takéto milovanie je bezpečné a zvyšuje pocit uvoľnenia a rozkoše.

Malá pozvánka

Muži nehovoria ženám priamo do očí, že od nich chcú análny sex, čakajú na to, že žena naštartuje svoj šiesty zmysel a pochopia význam biblického: „Čo chcete, aby robili vám, robte aj vy iným.“ Túžba po análnom sexe nie je jednostrannou záležitosťou. Pre mužov je konečník jednou veľkou bránou cesty do raja. Muži majú za konečníkom prostatu a jej masáž a dráždenie robí z orgazmu skutočnú explóziu rozkoše.

Foto: unsplash.com

Next Post

5 možností, ako na holenie dámskych intímných partií

Pi mar 12 , 2021
Ak ste už pár krát vyskúšali domácu depiláciu strojčekom či voskom, určite viete, že je to bolestivá záležitosť, po ktorej nasledujú nepríjemné kožné prejavy. Možností ako sa zbaviť nežiadúcich chĺpkov je viacero. Môžete si vybrať na základe boletivosti, ceny i konečného výsledku. Metódy zbavovania chĺpkov Laserová epilácia – je to […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!