7 najlepších romantických filmov na večer pred televíziou

Máte pred sebou voľný večer a neviete čo robiť? Čo tak si pozrieť romantický film? Pripravili sme pre vás rovno 7 tipov na filmy, z ktorých si určite vyberiete.

7. Lásky čas (2013)

Vo filme Lásky čas je to možné to, čo by chceli skoro všetci – vrátiť čas. Tim je obyčajný muž až do momentu, keď mu jeho otec prezradí rodinné tajomstvo. Všetci muži z ich rodu sa vedia vrátiť v čase, čo Tim začne využívať možno až príliš, pretože chce, aby bol jeho vzťah s Mary dokonalý. Život nemôžeš oklamať a napraviť každú chybu tým, že ju jednoducho vymažeš, to nie je riešenie. Každá cesta v čase prináša svoje obete, pretože zmizne aj všetko pekné, čo spolu Tim a Mary prežili.

6. Láska stojí za všetko (2017)

17-ročná Maddeline má doma pestrý život, no tam vonku nič nepozná, pretože má vzácny druh choroby, ktorý jej znemožňuje opustiť dom. Teraz sa do susedstva prisťahoval nový chalan, ktorý ju neskutočne priťahuje a začína s ním komunikovať. Ich vzťah sa postupne vyvíja a my ho dychtivo sledujeme.

5. Zápisník jednej lásky (2004)

Každá romantická duša určite počula o skvelom spisovateľovi, Nicholasovi Sparksovi. Zápisník
jednej lásky je skvelý film, ktorý ani jedne oči suché. Je to krásny príbeh o láske a nepriazni života.

4. Predtým, ako som ťa poznala (2016)

Will je na vozíku a uzavrie sa do seba. Všetko sa zmení až po príchode veselej Louise, ktorá sa o neho má starať. Will k nej nie je veľmi príjemný, no ona to nevzdáva a chce, aby si život užíval napriek tomu, že ochrnul. Predtým, ako som ťa poznala je príbeh, ktorý s tvojimi emóciami naozaj zatočí.

3. Posledná pieseň (2010)

Tento film dorazil na filmové plátna už v roku 2010, no ak ste tento film videli, určite budete súhlasiť s tým, že sa ho oplatí vidieť znova. Pri tomto filme sa budete smiať, no i plakať. Možno začnete rozmýšľať nad životom a začnete si vážiť prítomný okamih a rozcítite sa.

2. To All Boys I´ve Loved Before (2018)

Študentka Lara Jean napísala ľúbostné listy piatim chlapcom, no nikdy ich nemala v pláne rozposlať. Jedného dňa jej však zo šatníka zmizne krabica s listami, ktoré sa ocitnú v rukách svojich adresátov. Lare Jean nezostáva nič iné, len sa popasovať s následkami a ujasniť si vlastné city.

1. Zrodila sa hviezda (2018)

Ak ste milovníkom Bradleyho Coopera a tento film ste ešte nevideli, nemáte dôvod váhať a musíte si ho pozrieť. Jackson Maine – starý rocker lavírujúci medzi úspešným životom na pódiu a roztrieskanou púťou alkoholika mimo neho a mladá Ally – servírka. Každý piatok spieva sóla v travesty bare, kde jednoznačne vyčnieva.

Foto: unsplash.com

Next Post

Prečo nenosiť podprsenky? Tieto dôvody vás presvedčia

So 20 júna , 2020
Mnoho žien čaká na tú chvíľu, kedy príde po práci konečne domov a môže si vyzliecť svoju podprsenku. Počas dňa často sťahuje, tlačí, je nepohodlná a keď príde leto, podprsenka má ďalšie negatívum – nepríjemné potenie. Nebolo by príjemnejšie, keby ste si podprsenku ráno vôbec neobliekli? Myslíte si, že vaše […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!