5 možností, ako na holenie dámskych intímných partií

Ak ste už pár krát vyskúšali domácu depiláciu strojčekom či voskom, určite viete, že je to bolestivá záležitosť, po ktorej nasledujú nepríjemné kožné prejavy.

Možností ako sa zbaviť nežiadúcich chĺpkov je viacero. Môžete si vybrať na základe boletivosti, ceny i konečného výsledku.

Metódy zbavovania chĺpkov

Laserová epilácia – je to najúčinnejšia metóda odstráňovania chĺpkov, no zároveň aj najdrahšia. Ale najmenej bolestivá. Vyžaduje si však niekoľko opakovaní v rozmedzí niekoľkých mesiacov, aby boli chĺpky odstránené dokonale.

Vosk – je možnosť vybrať si medzi studeným a teplým voskom a obe procedúry je možné absolvovať doma alebo u odborníka. Studený vosk je veľmi bolestivý a preto sa neodporúča pri odstraňovaní chĺpkov z intímnych partií. Za tú bolesť to nestojí, aj keď je to efektívny proces.

Depilačné krémy, mlieka a peny – ak nie ste citlivý na niektoré látky, ktoré sú v týchto prípravkoch, je to najšetrnejšie riešenie. Predtým, ako ich použijete, aplikujte malé množstvo na kožu, aby ste zistili, či sa prejaví alergia alebo nie. Chĺpky odstránia, nie však úplne, následne je potrebné oholiť príliš odolné miesta.

Strojčeky – v súčastnosti existujú depilačné strojčeky, holiace strojčeky aj epilátory. Kým si pokožka zvykne na epilátor, je to utrpenie a často je holenie sprevádzané podráždením pokožky a vznikom zápalov a vyrážok.

Žiletka – je to najrýchlejší, najlacnejší a bezbolestný proces, no za pár dní vám chĺpky znova narastú a celé to môžete opakovať znova. Preferujte však mokré holenie, kupujte si žiletky určené na dámsku pokožku a svoju pleť na holenie dôkladne pripravte.

Foto: unsplash.com

Next Post

Trendy na rok 2021 - čo by vo vašom interiéri nemalo chýbať?

St 23 júna , 2021
Móda sa neustále mení, nech už sa to týka oblečenia, doplnkov, topánok alebo napríklad aj interiérového dizajnu. Samozrejme, nemusíte každý rok svoj domov prispôsobovať tomu, čo je aktuálne trendy, no pár prvkami alebo dekoráciami sa môžete inšpirovať. V dnešnom článku máme pre vás pár trendov, ktoré sa vo svete interiérového […]

Archív

Kategórie

Meta

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!